Galeria

 

Dlaczego nasza fotobudka?

Jeśli organizujesz wesele i chcesz zapewnić swoim gościom niesamowitą atrakcję, wynajmij fotobudkę z Torunia. Wykonane zdjęcia będą niesamowitą pamiątką, która sprawi, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Fotobudka z Torunia sprawdzi się także podczas imprez innego typu, jak studniówka, impreza firmowa, przyjęcie dla dzieci, urodziny, czy imprezy karnawałowe. Na czym polega zabawa z fotobudką z Torunia? Uczestnicy imprezy wchodzą pojedynczo lub po parę osób do dmuchanego, ekskluzywnego namiotu podświetlanego LED, w którym jest automat do robienia zdjęć. Atutem tej fotobudki jest to, że kolor podświetlenia nie jest zawsze taki sam, istnieje możliwość wybrania dowolnego, który będzie pasował pod motyw przewodni i klimat eventu. Fotobudka z Torunia wykonuje serię czterech zdjęć, które następnie zostają wydrukowane. Co więcej, fotobudka z Torunia posiada ekran dotykowy, na którym jest podgląd na żywo. Dzięki profesjonalnemu sprzętu studyjnemu, wykonane zdjęcia są na bardzo wysokiej jakości, a goście są bardzo zadowoleni z pamiątki.

To nie koniec zalet fotobudki z Torunia, ponieważ ma na ona możliwość wykonania podpisu pod fotografią, dodania logo firmy oraz wybrania tła. Warianty zamówienia fotobudki z Torunia możliwe są na trzy sposoby. Pierwsza opcja wynosi 649 złotych, w jej ramach dojazd do pięćdziesięciu kilometrów jest gratis, czas korzystania z budki to dwie godziny, dostępne są akcesoria, a zdjęcia robione są bez limitu i dokonywana jest personalizacja zdjęć. Zamawiający otrzymuje w późniejszym czasie na pendrive zdjęcia. Za drugą opcję fotobudki z Torunia należy zapłacić 849 złotych. Firma do pięćdziesięciu kilometrów dojedzie w ramach ceny, a fotobudka będzie dostępna przez trzy godziny. Pozostałe opcje wyglądają tak samo, jak w przypadku wariantu pierwszego. Za trzecią wersję usługi wynajęcia fotobudki z Torunia należy zapłacić 949 złotych. W tym przypadku przyjeżdża ona na nasz event na cztery godziny, a firma dojedzie bez dopłat w zasięgu sześćdziesięciu kilometrów. Czym różni się ta opcja od poprzednich? Jest tutaj możliwość wykonania księgi gości . Firma z fotobudką z Torunia posiada także ofertę kierowaną typowo do firm, nazywa się ona Business. W tym przypadku cena, zakres dojazdu i czas wypożyczenia, pozostają do ustalenia. W tym wariancie klient dodatkowo korzysta z brandingu i personalizowanego tła. W każdej z wymienionych opcji zawarta jest kwota fotobudki z dmuchaną kabiną. W wariantach poza Business, firma dojeżdża dalej niż podany zakres kilometrów, jednak cena za każdy dodatkowy kilometr wynosi złotówkę.

Fotobudka z Torunia to świetny pomysł na uatrakcyjnienie każdego wydarzenia. Uczestnicy eventu czy goście wesela będą dzięki niej dobrze się bawić, a przy tym uzyskają oryginalną pamiątkę, za sprawą której, będą z miłą chęcią wracać do dnia imprezy. Oferta jest bardzo zróżnicowana, więc każdy klient na pewno znajdzie wersję najbardziej optymalną dla siebie. Jeśli organizujesz wesele i chcesz zapewnić swoim gościom niesamowitą atrakcję, wynajmij fotobudkę z Torunia. Wykonane zdjęcia będą niesamowitą pamiątką, która sprawi, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Fotobudka z Torunia, Fotobudka z Bydgoszczy sprawdzi się także podczas imprez innego typu, jak studniówka, impreza firmowa, przyjęcie dla dzieci, urodziny, czy imprezy karnawałowe. Na czym polega zabawa z fotobudką z Torunia? Uczestnicy imprezy wchodzą pojedynczo lub po parę osób do dmuchanego, ekskluzywnego namiotu podświetlanego LED, w którym jest automat do robienia zdjęć. Atutem tej fotobudki jest to, że kolor podświetlenia nie jest zawsze taki sam, istnieje możliwość wybrania dowolnego, który będzie pasował pod motyw przewodni i klimat eventu. Fotobudka z Torunia wykonuje serię czterech zdjęć, które następnie zostają wydrukowane. Co więcej, fotobudka z Torunia posiada ekran dotykowy, na którym jest podgląd na żywo. Dzięki profesjonalnemu sprzętu studyjnemu, wykonane zdjęcia są na bardzo wysokiej jakości, a goście są bardzo zadowoleni z pamiątki.

Fotobudka z Torunia to świetny pomysł na uatrakcyjnienie każdego wydarzenia. Uczestnicy eventu czy goście wesela będą dzięki niej dobrze się bawić, a przy tym uzyskają oryginalną pamiątkę, za sprawą której, będą z miłą chęcią wracać do dnia imprezy. Oferta jest bardzo zróżnicowana, więc każdy klient na pewno znajdzie wersję najbardziej optymalną dla siebie.